استقرار ۴۵۰۰ آمبولانس در مسیر راهپیمایی روز قدس

استاندارد

مجله سلامت هفت پا تقدیم می نماید:
استقرار ۴۵۰۰ آمبولانس در مسیر راهپیمایی روز قدس در مجله سلامت هفت پا:

به گزارش گروه خبری مجله سلامت هفت پا به نقل از مهر، پیرحسین کولیوند ضمن اعلام این خبر افزود: کل نیروهای اورژانس در روز قدس آماده باش هستند، همچنین ۶۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۴۰ فروند بالگرد اورژانس هوایی نیز در این مراسم در سراسر کشور این مراسم را پوشش می دهند.
 
وی خاطرنشان کرد: در تهران نیز علاوه بر استقرار آمبولانس ها ۲۰۰ دستگاه موتور آمبولانس و خودروهای امدادی و فرماندهی در مسیر ۱۰ گانه در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس مستقر می شوند. 

سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: به دلیل گرمای هوا به روزه داران و شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس توصیه می شود از لباس هایی که کمتر نور خورشید را جذب می کنند، با رنگ های روشن تر استفاده کنند و همچنین برای جلوگیری از آفتاب سوختگی کلاه لبه دار بر سر کنند.

وی همچنین به روزه داران توصیه کرد: به دلیل گرمای هوا و تشنگی برای حفظ آب بدن در هنگام وعده سحری حتما از میوه ها و سبزی ها به اندازه کافی استفاده کنند و افرادی که به بیماری های مزمن مبتلا هستند نیز برای شرکت در راهپیمایی نکات ایمنی و توصیه های بهداشتی را رعایت کنند. 

دکتر کولیوند همچنین از مردم روزه دار خواست که مانند سال های گذشته، با شکوه و وحدت در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند چرا که شرکت پرشور در این راهپیمایی لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

مجله سلامت هفت پا - کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و هفت پا مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


مشاهده : استقرار ۴۵۰۰ آمبولانس در مسیر راهپیمایی روز قدس

استقرار ۴۵۰۰ آمبولانس در مسیر راهپیمایی روز قدس

7 June 2018 | 10:29 am