سقط مکرر یکی از معضلات درمان ناباروری

استاندارد

مجله سلامت هفت پا تقدیم می نماید:
سقط مکرر یکی از معضلات درمان ناباروری در مجله سلامت هفت پا:

به گزارش خبرنگار گروه خبری مجله سلامت هفت پا به نقل از مهر، دکتر علی صادقی تبار روز شنبه در نشست خبری، از مرکز ابن سینا به عنوان یکی از مراکز پیشرو و پیشتاز در ارائه خدمات درمان ناباروری در کشور نام برد و گفت: یکی از دلایل موفقیت درمان ناباروری در ایران، اجازه دادن فقه پویا برای کارهای تحقیقاتی بوده است.

وی با اشاره به میزان موفقیت مراکز درمان ناباروری ایران در دنیا، اظهارداشت: مرکز درمان ناباروری ابن سینا با بهره گیری از متخصصین توانمند در قالب ده ها تیم، در این حوزه فعالیت می کنند.

صادقی تبار، از جذب فلوشیپ درمان ناباروری به عنوان یکی از عوامل موفق این مرکز نام برد و گفت: با موافقت وزارت بهداشت، دو سال است که نسبت به تربیت فلوشیپ درمان ناباروری در این مرکز اقدام می شود.

وی، از سقط مکرر به عنوان یکی از معضلات درمان ناباروری نام برد و افزود: اندومتریوز، یکی از شایع ترین بیماری های زنان است که می تواند منجر به ناباروری شود. از همین رو، در مرکز ابن سینا، اولین کلینیک سقط مکرر و اندومتریوز، راه اندازی شد تا بتوان میزان موفقیت درمان ناباروری را بالا برد.

مجله سلامت هفت پا - کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و هفت پا مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


مشاهده : سقط مکرر یکی از معضلات درمان ناباروری

سقط مکرر یکی از معضلات درمان ناباروری

19 May 2018 | 8:33 am