دولت بدون هیچ محدودیتی ارز ۴۲۰۰ تومانی را در اختیار وارد کنندگان دارو قرار می‌دهد

استاندارد

مجله سلامت هفت پا تقدیم می نماید:
دولت بدون هیچ محدودیتی ارز ۴۲۰۰ تومانی را در اختیار وارد کنندگان دارو قرار می‌دهد در مجله سلامت هفت پا:

//به گزارش خبرنگار گروه جامعه گروه خبری مجله سلامت هفت پا به نقل از میزان، وزیر بهداشت در همایش سراسری مدیران و روسای بهداشت و درمان ناجا گفت: ناجا ماموریت‌های گسترده‌ای دارد؛ به عنوان یک شهروند و یکی از اعضای هیات دولت از تلاش‌های ناجا تشکر می‌کنم.

قاضی زاده هاشمی افزود: ما کار‌های مشترک فراوانی داریم و بخش عمده آن در این تفاهم آمده و  بخش عمده آن خدمات رسانی ویژه‌تر به مردم است. همکاری ناجا صرفا در بخش انتظامی نیست، در حوزه اجتماعی کمک‌های بسیار زیادی شده است. ایجاد بیمارستان‌ها و‌ پلی کلینیک‌های ناجا وظیفه ما بود، اما ناجا احساس نیاز کرد و وارد عرصه کار و عمل شد.

وی با اشاره به تلاش ناجا برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم اربعین، برگزاری بدون حادثه این مراسم را برگ زرینی از فعالیت‌های ناجا برشمرد.

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه ناجا در بحث کنترل اعتیاد و مصرف الکل و همچنین شیوع بیماری‌های واگیر دار و شایع پلیس همواره کمک رسان بوده است، افزود: در بحث اعتیاد که به آسیب‌های اجتماعی مربوط می شود نقش ناجا بسیار پر رنگ و‌ مهم است، چرا که نباید از ناجا تقاضای پیشگیری داشته باشیم؛ به هر حال ناجا به توسعه فرهنگ جامعه ایمن کمک می‌کند و در این راه نیز بسیار موفق، عمل کرده است.

 

قاضی زاده هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش های ناجا به برخورد با قاچاقچیان تجهیزات و لوازم پزشکی گفت : کمک ناجا در فضای مجازی برای جلوگیری از شایعاتی که در بحث غذا و دارو وجود دارد از گسترش این شایعات جلوگیری می‌کند.

وی به طرح تحول سلامت اشاره کرد و آن را به عنوان برنامه اصلی دولت برشمرد و گفت: در ۴سال گذشته تلاش داشته ایم که نقص ها را جبران کنیم و این طرح جزو موفقیت های نظام است و منجر شده که مردم بخشی از نگرانی‌هایشان در زمینه درمان از بین برود.

وزیر بهداشت به تاثیر نرخ ارز به بحث خدمات رسانی در زمینه درمانی اشاره کرد و گفت: دولت بدون هیچ محدودیتی ارز ۴۲۰۰ تومانی را در اختیار وارد کنندگان قرار می‌دهد و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و  همه تلاش ها این است که به مردم کمترین فشار و صدمه ای وارد شود. البته در این تلاطم ها یکی دو ماهی طول می کشد تا همه چی به تحت کنترل در بیاد.

وی در پایان از همه همکاران در بخش ملزومات و تجهیزات پزشکی تشکر کرد که در چارچوب قوانین تلاش کردند و خواستار افزایش نظارت ها جهت برخورد با سودجویان شد.

انتهای پیام/

مجله سلامت هفت پا - کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و هفت پا مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


مشاهده : دولت بدون هیچ محدودیتی ارز ۴۲۰۰ تومانی را در اختیار وارد کنندگان دارو قرار می‌دهد

دولت بدون هیچ محدودیتی ارز ۴۲۰۰ تومانی را در اختیار وارد کنندگان دارو قرار می‌دهد

12 May 2018 | 7:48 am