چگونه بعد از رژیم پوستمان شل نشود

استاندارد

مجله سلامت هفت پا تقدیم می نماید:
چگونه بعد از رژیم پوستمان شل نشود در مجله سلامت هفت پا:

چگونه بعد از رژیم پوستمان شل نشودمرجان مینافرد در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه گروه خبری مجله سلامت هفت پا به نقل از میزان، اظهار داشت: بسیاری از افرادی که وزن بالا دارند، یکی از نگرانی های انها برای رژیم گرفتن این است که چگونه بعد از لاغری پوست بدنشان شل و افتاده نشود. برخی اقدام به انجام عمل جراحی می کنند و برخی راهکاری برای رفع این مشکل ندارند. 

وی ادامه داد: راهکار آسان رفع این مشکل بدون عمل و هزینه، رعایت رژیم خاص غذایی و قرار دادن برخی مواد غذایی در وعده های غذایی است. 

به گفته این متخصص تغذیه بدن باید پروتئین به مقدار کافی مصرف کند که  حاوی کلاژن باشد. 

مینا فرد افزود: بهتر است افراد مواد غذایی حاوی ویتامینA مصرف کنند. بهترین منابع هویج، سیب زمینی شیرین،سبزیجات زرد نارنجی پخته شده هستند. 

این متخصص تغذیه تصریح کرد: باید منابع غذایی حاوی ویتامین Bکمپلکس مانند جو، تخم مرغ،موز و انواع جوانه مصرف شود. 

وی تاکید کرد: علاوه بر ویتامین ها میوه به مقدار کافی مصرف شده و ماساژ هفتگی با سونا خشک و روغن زیتون  نباید فراموش شود. همیشه این افراد باید بطری آب داشته باشند و نباید احساس تشنگی کنند. موضوع دیگر استفاده از مکمل است. اسید امینه BCAA، گلوتامین، پروتئین whey و نیز از مکمل‌های مولتی ویتامین بهره ببرید.

انتهای پیام/ 

 

مجله سلامت هفت پا - کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و هفت پا مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


مشاهده : چگونه بعد از رژیم پوستمان شل نشود

چگونه بعد از رژیم پوستمان شل نشود

10 April 2018 | 3:00 pm