کمیسیون بهداشت مجلس به دنبال تامین منابع مالی پایدار برای بیمه‌ها/ 6 میلیون ایرانی دو دفترچه بیمه دارند

استاندارد

مجله سلامت هفت پا تقدیم می نماید:
کمیسیون بهداشت مجلس به دنبال تامین منابع مالی پایدار برای بیمه‌ها/ 6 میلیون ایرانی دو دفترچه بیمه دارند در مجله سلامت هفت پا:

به گزارش گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی هفت ما به نقل از ایرنا، همایون هاشمی در تشریح نشست امروز- یکشنبه- کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی منابع وضعیت و بدهی بیمه ها با حضور مسئولان بیمه سلامت ایران، خدمات درمانی نیروهای مسلح، سازمان برنامه و بودجه و کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس خبر داد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: مسئولان سازمان های بیمه گر و برخی از نمایندگان معتقد بودند که بیمه ها از عهده تعهدات ایجاد شده بر نمی آیند و باید برای تامین منابع مالی آنها فکری اساسی شود.
نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارآمدی بیمه ها در گرو منابع مالی پایدار است، افزود: کمبود منابع مالی چالش و معضل جدی بیمه سلامت است و نمایندگان بر این باور بودند که برای کاهش و صرفه جویی در هزینه ها اجرای پرونده الکترونیک باید در دستور کار قرار گیرد.
هاشمی با بیان اینکه موضوع اصلاح کتاب ارزش گذاری نسبی خدمات سلامت در نشست امروز مطرح شد، خاطرنشان ساخت: اصلاح منجر به کاهش هزینه ها می شود.
نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس دهم، همپوشانی بیمه ای 5 تا 6 میلیون نفر در کشور را از موضوعات مطروحه در نشست امروز دانست و گفت: همپوشانی بیمه ای موجب هدر رفت منابع بیمه ای شده و ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان را با مشکل مواجه می کند بنابراین تقاضا کردیم که برای رفع این مشکل چاره اندیشی شود.
به گزارش خانه ملت، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست مقرر شد برای رفع مشکلات حوزه بیمه ها اقدامات لازم از طرف کمیسیون و دولت انجام شود.
سیاسی*3061*شبس*1613*تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار دهنده: عبدالله غفاری

انتهای پیام /*

مجله سلامت هفت پا - کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و هفت پا مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


مشاهده : کمیسیون بهداشت مجلس به دنبال تامین منابع مالی پایدار برای بیمه‌ها/ 6 میلیون ایرانی دو دفترچه بیمه دارند

کمیسیون بهداشت مجلس به دنبال تامین منابع مالی پایدار برای بیمه‌ها/ 6 میلیون ایرانی دو دفترچه بیمه دارند

7 January 2018 | 9:07 pm